PORTÁL PRIMÁRNÍ PÉČE

Vítejte na místě pro online setkávání, sdílení, inspiraci a spolupráci všech, které zajímá koncepční rozvoj, modernizace, fungování, udržitelnost a budoucnost primární péče v České republice.

Pacientů v primární péči

Ošetřených pacientů ročně

Lékařů v primární péči

V roce

Všeobecných praktických lékařů

Praktických lékařů pro děti a dorost

Ambulantních gynekologů

Stomatologů

O PORTÁLU PRIMÁRNÍ PÉČE

Chceme společně přemýšlet nad budoucností a vytvářet podmínky pro rozvoj a modernizaci primární péče, ukazovat příklady dobré praxe, které se osvědčili a mohou inspirovat ostatní.
Chceme hledat a navrhovat řešení, která určí směřování, podpoří a zlepší organizaci, fungování a rozvoj primární péče a zajistí lepší přístup pacientů k primární péči v celé ČR. Poskytnou zdroj garantovaných informací, inspiraci a příklady správné praxe v ČR, Evropě a ve světě, jak dělat správné věci správným způsobem.

Právě proto vznikl PORTÁL PRIMÁRNÍ PÉČE – internetová platforma pro setkávání, sdílení, inspiraci a spolupráci všech, které zajímá koncepční rozvoj, modernizace, posílení, udržitelnost a budoucnost primární péče v České republice

NEWSROOM

Všeobecné praktické lékařství

Všeobecné praktické lékařství

Praktické lékařství pro děti

Praktické lékařství pro děti

Gynekologie

Gynekologie

Stomatologie

Stomatologie

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

17. KONGRES PRIMÁRNÍ PÉČE 2023

Srdečně vás zveme na 17. Kongres primární péče, který se uskuteční v Praze v Clarion Hotelu ve dnech 24. a 25. 3. 2023. Jako vždy Vás čeká zajímavý a pestrý odborný program. COVID-19 snad máme konečně za sebou a přesto, že se mu ani v programu letošního ročníku nemůžeme úplně vyhnout, mohli jsme naši hlavní pozornost konečně zaměřit na jinou problematiku.

NOVÉ VIDEO